Contact Form 7 Confirm - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Backedit
ja: 戻って編集

en: Back button
ja: 戻って編集ボタン

en: Confirm
ja: 確認

en: Confirm button
ja: 確認ボタン

en: Add confirm step to contact form 7
ja: Contact Form 7プラグインに確認画面をつけるプラグイン
